• (067) 453-88-77 (050) 453-88-77
Laufen сантехніка

Швейцарська сантехніка Laufen

Laufen — бренд дизайнерської, технологічної та водночас якісної сантехніки. Його продукція відома у всьому світі і користується популярністю серед споживачів різних категорій. Товари випускаються на новітньому устаткуванні, здатному гарантувати швейцарську точність. Унікальність виробів полягає в тому, що вони поєднують у собі емоційний дизайн, характерний для Італії, і традиційні форми, що так цінуються в північних країнах. Компанії вдається досягти найкращої якості для своєї продукції за рахунок глибоких знань у всіх галузях виробничого процесу та акцент на практичності для кінцевого споживача.

Найбільш популярні категорії товарів – раковини, унітази, біде, ванни, змішувачі. Представництва бренду розташовані по всьому світу, а обсяг виробництва складає 3 млн. виробів на рік. Придбати продукцію Laufen можна на сайті artesan.com.ua. Тут представлені оригінальні вироби бренду за найдоступнішими цінами. Кожен зможе обладнати свою ванну у межах свого допустимого бюджету.

Особливості сантехніки Laufen

Перш ніж придбати сантехніку, потрібно досконало вивчити всі її особливості та зрозуміти, яка модель зможе задовольнити ваші побажання. Вироби випускаються колекціями, наприклад, одна з найпопулярніших – сантехніка Laufen Alessi. Продукція має такі переваги:

  • як основні матеріали використовується тільки натуральна сировина — каолініт, глина, кварцовий пісок;
  • вироби мають ідеально гладку поверхню - не вимагають особливого прибирання та докладання зусиль для цього;
  • кераміка - на 100% підлягає після вторинної переробки;
  • невидимий злив - нова технологія, що передбачає встановлення прихованих отворів зливу.

Сантехніка Лауфен — висока технологічність у кожному виробі, каталог сайту artesan.com.ua пропонує різноманітність рішень для ванних кімнат на будь-який бюджет, при цьому доставка здійснюється не тільки до Києва, а й по всій Україні.

Як вибрати сантехніку для ванної кімнати?

Обладнання для ванни має бути не тільки функціональним, а й гарним, вписуватись у загальну стилістику кімнати. Щоб покупка служила довгі роки, перед вибором зверніть увагу на такі рекомендації:

  • ванна або душовий куточок - вибирайте те, що зручніше для вас, і те, що вписується у вільну площу приміщення;
  • умивальник - може бути різної конструкції, наприклад, з окремою чашею, п'єдесталом, зі стільницею, від цього залежить зручність експлуатації та ціна;
  • унітаз - набирають популярність вироби підвісного типу, оскільки вони дозволяють заощадити вільну площу і виглядають гармонійніше.

Перед покупкою визначте свій зразковий бюджет, від якого багато в чому залежатиме функціональність конструкцій. Заздалегідь подумайте, які параметри вам найбільш важливі, наприклад, заощадити вільну площу чи підібрати практичне виріб. Такий підхід дозволить не переплачувати за непотрібні можливості.

Інтернет-магазин Artesan (Україна) пропонує купити швейцарську сантехніку Laufen з доставкою до Києва: каталог включає широкий асортимент продукції за найбільш прийнятними цінами. Компанія є постачальником сантехніки преміум-класу. Команді фахівців довіряють оснащення відомих міжнародних готелів, аеропортів, стадіонів та підприємств на всій території України. Сайт дозволяє знайти рішення для своєї ванної кімнати, причому не має значення, це житловий будинок, офіс, торговий центр.