• (067) 453-88-77 (050) 453-88-77
Коло сантехніка

Європейська якість за відмінною вартістю

Україна та Польща вже багато років співпрацюють на ринку сантехніки, і польська фірма Kolo (Коло) змогла заслужити довіру покупців у Києві та інших містах нашої країни. Бренд Kolo був заснований в однойменному польському місті в середині минулого століття. Компанія займалася виготовленням керамічної сантехніки та прагнула регулярно модернізувати потужності своїх заводів. Незабаром бренд увійшов до складу концерну Sanitec Group та вийшов на ринки інших європейських країн.

Компанія надає гарантію на свою продукцію терміном не менше року і супроводжує всі вироби сертифікатами якості. Керівництво бренду уважно стежить за відповідністю товару, що випускається, європейським стандартам DIN і KIWA. Ціна сантехніки Kolo набагато нижча за інші європейські аналоги, при цьому вся продукція виготовляється на сучасному обладнанні. Відмінна особливість сантехніки від цієї марки полягає у поєднанні лаконічного дизайну із зручністю та довговічністю. Фурнітура служить безвідмовно протягом багатьох років, а глянсові покриття керамічних чаш не тріскаються через перепад температури. Всі вироби виглядають сучасно та не мають надмірностей у декорі. Сантехніка Kolo не втратить стиль і привабливість навіть через кілька років після покупки.

Модельний ряд

Бренд Kolo виробляє унітази, умивальники, душові кабіни, піддони та навіть меблі для ванних кімнат. Всі вироби виготовляються в окремих колекціях. Найбільшою популярністю користуються серії:

  • Nova Pro. Вирізняється поєднанням глянсового хрому з похилими краями білого санфаянсу;
  • Modo. Представлена підвісною сантехнікою, безободковими унітазами та іншими сучасними рішеннями;
  • Relax. У колекцію входять просторі, максимально комфортні ванні чаші;
  • Idol. Одна з найбільш бюджетних колекцій з підвісними унітазами та мийками простих форм;
  • Solo. Відрізняється класичним дизайном підлогових унітазів та умивальників.

Зверніться до магазину Artesan, щоб уточнити ціни колекцій, що найбільше вам сподобалися. На сайті нашого інтернет-магазину ви знайдете каталог сантехніки польської від фірми Kolo (Коло), за яким зможете купити все необхідне для ванної кімнати з доставкою в Київ, Харків, Одесу та інші міста України.

Про що потрібно замислитись перед покупкою?

Асортименти сантехнічної продукції Kolo вражає різноманітністю. Перш ніж приступити до ремонту та складання дизайн-проекту, зверніть увагу на особливості деяких виробів:

  • вибираючи між інсталяцією та підлоговою сантехнікою, визначте масштаби майбутніх робіт. Підлогові унітази та умивальники виглядають не так ефектно, але їх можна легко встановити та швидко замінити за потреби. Інсталяції виглядають сучасно, але потребують ретельної підготовки перед монтажем;
  • акрилові ванни добре тримають температуру і мало важать, що дуже важливо при піднятті чаші на поверх. В асортименті бренду Kolo також представлені металеві ванни, які дуже легко доглядати. Після монтажу чашу потрібно буде звукоізолювати, щоб уникнути гучного шуму під час прийняття душу;
  • душові кабіни займають мало місця та виглядають стильно. Стандартна глибина акрилового піддону становить 5 см, але у деяких виробів цей параметр досягає 21 см. Ніжки підбираються під конкретний піддон з урахуванням його глибини та форми.

Якщо ви не можете визначитися з вибором, зверніться до спеціалістів магазину Artesan за безкоштовною консультацією.