• (067) 453-88-77 (050) 453-88-77
Duravit сантехніка

Сантехніка компанії Duravit

Без сантехнічного обладнання не може обійтися житлове приміщення, офіс чи громадський заклад. Крани та раковини, ванни, душі, змішувачі та багато іншого обладнання забезпечить комфортне існування людей, допоможе проводити гігієнічні процедури. У ванній та на кухні, у санвузлі квартири та у громадському туалеті є сантехніка. Це важливий елемент інтер'єру, який має гармонійно вписуватись у стиль приміщення. Але важливіша функціональність обладнання. Якісна сантехніка забезпечить чистоту тіла, продуктів та посуду.

Як правильно вибирати якісні товари?

Німецька компанія Duravit існує понад два століття, розпочавши діяльність із виробництва посуду. Випускати сантехнічне обладнання фірма розпочала з середини ХХ століття, завоювавши визнання споживачів у всьому світі. Вироби відповідають найвищим вимогам до ергономічності, функціональним якостям. Різноманітність стилів сантехніки та меблів відомого бренду Дюравіт дає можливість підібрати обладнання для будь-яких санвузлів, кухонь та ванних кімнат. Сайт магазину ARTESAN пропонує широкий вибір сантехніки компанії Duravit (Дюравіт):

  • ванни;
  • унітази;
  • змішувачі;
  • меблі та обладнання на ванній кімнаті.

Фірмова сантехніка компанії Дуравіт відрізняється високою якістю та довговічністю, функціональністю, вишуканим дизайном, замовити продукцію Duravit можна по інтернету, перебуваючи в Одесі, Львові, Харкові чи іншому населеному пункті України. Широкий асортимент дозволяє вибирати окремі елементи ванної кімнати або інших приміщень. Можна підібрати комплекти сантехніки та меблів, які будуть добре поєднуватися за стилем та функціональністю. До раковин і ванн нескладно підібрати відповідні змішувачі, а також є можливість вибрати чаші різної форми та кольору. Ванни представлені виробами різного розміру та дизайну, виготовлені з чавуну, сталі або акрилу.

Переваги фірмової сантехніки

Холдинг Duravit AG має десятки підприємств та тисячі співробітників. Зберігаючи вірність класичним традиціям, компанія використовує новітні технології, гарантує високу якість продукції. Окрім конвеєрного складання, існує ексклюзивна техніка, коли майстри виготовляють вироби вручну. Фірмова продукція відрізняється:

  • багатофункціональністю;
  • привабливим оригінальним дизайном;
  • високою надійністю;
  • довговічністю функціонування.

Купувати якісні товари треба у надійних та перевірених постачальників. Інтернет-магазин ARTESAN (Київ, Україна) надасть можливість купити у широкому асортименті сантехніку фірми Duravit за доступними цінами. Надійні транспортні компанії забезпечать доставку товару у всі регіони країни, будь це Одеса, Харків, Дніпро або інше місто.